e-Obywatele

Forum społeczne e-Obywatele

Ogłoszenie

Zapraszamy do dyskutowania i zamieszczania swoich opinii oraz pomysłów! e-Obywatele


  • Index
  •  » Pytania
  •  » Czy nasze dane na tym forum są bezpieczne?

#1 2011-08-11 16:50:16

 eobywatel

Administrator

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2011-07-19
Posty: 41

Czy nasze dane na tym forum są bezpieczne?

"Ja uważam że polskie społeczeństwo już tyle razy zostało nabite w butelkę że nie wierzą nawet na tym forum że ktoś nie sprzeda haseł i meilów a potem to łatwo ustalić właściciela,więc trzeba ich zapewnić że nic takiego się nie stanie ,przynajmniej ja tak uważam i mam taką nadzieję." - pyta Nieposłuszny.

Przy wyborze dostawcy oprogramowania do prowadzenia Forum, wybraliśmy firmę międzynarodową Informer Technologies, Inc. Mieliśmy już złe doświadczenia z krajowymi firmami. Mamy nadzieję, że nasze posty i dane są bezpieczne. Bardzo zależy nam na tej akcji, aby na zawsze pozostała ruchem obywatelskim i ze swojej strony będziemy usilnie bronic Waszych danych osobowych!
Oczywiście (odpowiadając na pytanie Kol. o udostępnianiu, a tym bardziej sprzedaży adresów elektronicznych nie ma mowy!

Offline

#2 2011-08-12 08:18:29

Nieposłuszny

Maniak

Zarejestrowany: 2011-07-27
Posty: 31
Punktów :   

Re: Czy nasze dane na tym forum są bezpieczne?

Witam .Dziękuję za wyiaśnienie ja nie miałem wątpliwości ale myślałem że inni się boją i wywołałem ten temat.więc jeżeli ktoś to czyta to piszcie i nie bójcie się nikt się nie dowie kto jest kto .Nieposłuszny

Offline

#3 2011-08-13 11:34:51

 Dociekliwy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-19
Posty: 13
Punktów :   

Re: Czy nasze dane na tym forum są bezpieczne?

Ja też uważam, że nawet jesli zaczęły by się schody - warto ryzykować. Po prostu trzeba cos z tym robic, bo rozwija sie nam w zawrotnym tempie nowoczesne niewolnictwo... Jak sie nie skrzykniemy to w przyszłosci bedziemy musieli jeśc z ręki . brrr

A propos, mamy za pasem wybory. Proponuje wywołac tu ten temat. Co robić z tym fantem?

Offline

#4 2011-08-16 18:19:35

Nieposłuszny

Maniak

Zarejestrowany: 2011-07-27
Posty: 31
Punktów :   

Re: Czy nasze dane na tym forum są bezpieczne?

Nowoczesne niewolnictwo temat poważny częściowo sami się oddajemy ---tz telefony komórkowe śledzenie twojej pozycji .Robienie DNA i do banku danych nie mam nic przeciw pobieraniu nażądów po śmierci ale potem badanie a nie jak teraz wystarczy popatrzeć do rejestru i widać że ta nerka potrzebna mieszka w tym mieśćie i na tej ulicy wystarczy tylko upolować gośćia i organ nasz to tylko żależy od ilośći kasy.A jak myślicie te opaski elektroniczne dla więżniów ,to tylko poligon doświadczalny za chwilę wszyscy będziemy w tym chodzić tylko ktoś powie że to należy do dobrego tonu i już pół polski nie zmuszane do niczego będą wtym poradować.I tak też się ubezwłasnowolniamy oczywiśćie na własne życzenie.Wybory to ciężka sprawa ja na razie nie wiem co zrobić z tym fantem ,byłbym wdzięczny żeby ktoś mnie z tych manowćów zawrócił.Nieposłuszny

Ostatnio edytowany przez Nieposłuszny (2011-08-18 08:48:35)

Offline

#5 2011-08-16 19:26:34

Filozof

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-06
Posty: 11
Punktów :   

Re: Czy nasze dane na tym forum są bezpieczne?

Marzenie każdego biurokraty: Obywatel na smyczy, wiedzieć zawsze, gdzie jest, co robi, co mówi i co myśli.  Jak zbacza z prawomyslnej drogi jakiś wstrząsik elektryczny

Offline

  • Index
  •  » Pytania
  •  » Czy nasze dane na tym forum są bezpieczne?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.stoneguard.pun.pl www.realface.pun.pl www.master-pokemon.pun.pl www.gimmark.pun.pl www.elita1c.pun.pl